Inga i Ania

 

INGA WYROŚLAK          BERLIN-MOSKWA RACING TEAM

Ur. 10.10.1980, na co dzień jest pracownikiem Wydziału Dermatologii i Alergologii na Uniwersytecie Charité w Berlinie. W czasie wolnym: zapalony sportowiec, aktywna zawodniczka od kilku lat biorąca udział w ultra-maratonach górskich i rajdach przygodowych, zarówno w Polsce jak i za granicą. W ramach treningów prócz biegania po górach i jazdy na rowerze próbuje swoich sił w kajakarstwie górskim i Skialpinizmie. Inga jest optymistką, silną kobietą wierzącą w swoje możliwości. Ceni sobie swoich przyjaciół i to, że na siostrę Anię może liczyć w każdym momencie. W roku 2013 rozpoczęła wyprawy rowerowe z siostrą Anią – najpierw po polskich górach , następnie była Majorka przejechana dookoła w 6 dni, rajd pomiędzy Berlinem a Hamburgiem , kolejne wspólne osiągniecie to przejechanie od zachodniego do wschodniego wybrzeża USA Trip.

ANNA WYROŚLAK

Jeśli jest chęć, droga się zawsze znajdzie! Tuż po USA TRIP, powstał pomysł na kolejną wyprawę. Tym razem padło na Australię. Ania postanowiła wziąć roczny urlop, polecieć na rekonesans trochę wcześniej. Po raz kolejny w jej życiu okazało się, że ,,przypadek rządzi światem” i nie zawsze wszystko musi przebiegać dokładnie tak, jak to sobie wcześniej zaplanowaliśmy. Melbourne, Sydney, Brisbane – nowe miasta, nowe znajomości. W krótkim czasie okazało się, że życie napisało własny scenariusz. Pasja jeżdziecka stała się tym razem sposobem na życie, a Australia nowym domem na nieco dłużej niż planowany wcześniej rok.

 

Obydwie siostry postanowiły nie dać się nudnej codzienności ,  domowym obowiązkom,  byle jakości życia dlatego  stawiają na swoje pasje – przede wszystkim sport i rowery.  Razem typują  sobie nowe  wyzwania i razem osiągają cele : Majorka na rowerze w 6 dni , Berlin – Hamburg w 3 dni , USA Trip w 22 dni gdzie  pokonały około 5700 km, a teraz Australia.