AUSTRALIA Trip 2016

mapa_przejazdu_australia

AUSTRALIA TRIP START 24.10.2016
Nasza trasa będzie przebiega następująco :
Perth przez Nullarbor do Port Augusta, potem do Adelaide, stamtąd prosto do 12 Apostołów, następnie Melbourne, Góra Kościuszki, Canberra i na końcu Sydney gdzie kończymy wycieczkę.

Inga i Ania
Skąd ten pomysł ? Z chęci zrobienia czegoś nadzwyczajnego przez dwie zwyczajne dziewczyny ! Zawsze lubiłyśmy wyzwania, aktywność fizyczną i siebie nawzajem. Wiemy, że trasa nie jest łatwa i że zawieść może wszystko organizm, sprzęt, psychika ale wiemy , że nie zawiedzie nas duch walki. Kiedy nie wiesz co Cię spotka na trasie, to ważne aby obok siebie mieć kogoś kto Cię rozumie i myśli tak jak Ty, na kogo możesz liczyć. To sprawia że my 2 siostry czujemy się raźniej z naszym pomysłem. Trenujemy kiedy tylko możemy, w międzyczasie załatwiamy wszystkie formalności związane z naszym wyjazdem.

Inga WyroślakINGA WYROŚLAK
Ur. 10.10.1980, na co dzień jest pracownikiem Wydziału Dermatologii i Alergologii na Uniwersytecie Charité w Berlinie. W czasie wolnym: zapalony sportowiec, aktywna zawodniczka od kilku lat biorąca udział w ultra-maratonach górskich i rajdach przygodowych, zarówno w Polsce jak i za granicą. W ramach treningów prócz biegania po górach i jazdy na rowerze próbuje swoich sił w kajakarstwie górskim i Skialpinizmie. Inga jest optymistką, silną kobietą wierzącą w swoje możliwości. Ceni sobie swoich przyjaciół i to, że na siostrę Anię może liczyć w każdym momencie. W roku 2013 rozpoczęła wyprawy rowerowe z siostrą Anią – najpierw po polskich górach, następnie była Majorka przejechana dookoła w 6 dni, rajd pomiędzy Berlinem a Hamburgiem, kolejne wspólne osiągniecie to przejechanie od zachodniego do wschodniego wybrzeża USA Trip.

 

Anna Wyroślak ANNA WYROŚLAK
Jeśli jest chęć, droga się zawsze znajdzie! Tuż po USA TRIP, powstał pomysł na kolejną wyprawę. Tym razem padło na Australię. Ania postanowiła wziąć roczny urlop, polecieć na rekonesans trochę wcześniej. Po raz kolejny w jej życiu okazało się, że ,,przypadek rządzi światem” i nie zawsze wszystko musi przebiegać dokładnie tak, jak to sobie wcześniej zaplanowaliśmy. Melbourne, Sydney, Brisbane – nowe miasta, nowe znajomości. W krótkim czasie okazało się, że życie napisało własny scenariusz. Pasja jeżdziecka stała się tym razem sposobem na życie, a Australia nowym domem na nieco dłużej niż planowany wcześniej rok.

 

Volker Dohrmann VOLKER DOHRMANN
Mieszkający w Hamburgu, 53 latek, biegacz średniodystansowy, lekkoatleta i kolarz. Specjalista i szkoleniowiec w zakresie kolarstwa torowego i górskiego. Miłośnik Alp i pasjonat podróży. Finalista Mistrzostw w kolarstwie szosowym Elite 1982. Absolwent Uniwersytetu w Hamburgu oraz Uniwersytetu Princeton NJ. Od 1990 roku, do chwili obecnej, szef marketingu, product manager, współtwórca marki Stevens i nasz serdeczny Przyjaciel.

 

Przejdź do bloga